Розпорядження № 330 від 05.10.2016
24 Жовтня 2016 • 09:09
Кіл-сть переглядів: 169
УКРАЇНА ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ голови обласної державної адміністрації
|
05.10.2016
|
№ 330 |
Про стан підготовки господарського комплексу області до роботи в осінньо-зимовий період 2016/17 року та стан розрахунків за спожиті енергоносії
|
За станом на 20.09.2016 підприємствами, організаціями та установами різних форм власності в цілому завершується технічна підготовка об’єктів паливно-енергетичного комплексу, житлово-комунального господарства та соціальної сфери до опалювального періоду. Підготовлено 7982 (95%) житлових будинки.
Технічно готові 900 (97%) котелень, 92 (98%) центральні теплові пункти, заповнені водою та проведено гідравлічні випробування 361 км (96%) інженерних теплових мереж.
Готові до прийняття теплоносіїв 733 (100%) школи, 688 (100%) дитячих садочків, 45 лікарень (98%).
Залишається непогашеною в повному обсязі заборгованість теплопостачальних підприємств області за спожитий природний газ, що становить 269,1 млн.грн., у т.ч. цього року 18,5 млн.грн. та підприємств водопровідно-каналізаційного господарства, заборгованість яких за спожиту електричну енергію складає 24,1 млн.грн.
З метою забезпечення своєчасного початку опалювального сезону 2016/17 року та на виконання рішення колегії від 20.09.2016:
1. Визнати задовільним технічний стан підготовки об’єктів господарського комплексу області до роботи в осінньо-зимовий період 2016/17 року.
2. Департаменту містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства облдержадміністрації взяти на контроль:
1) Питання проведення розрахунків підприємств комунальної тепло-енергетики за спожитий природний газ та підприємств водопровідно-каналізаційного господарства – за спожиту електричну енергію.
2) Ситуацію щодо зміни тарифів на житлово-комунальні послуги.
3) Питання переведення котелень на альтернативні види палива.
4) Оснащення наявного житлового фонду домовими засобами обліку і регулювання теплової енергії.
5) Питання щодо існуючих обсягів заборгованості з різниці в тарифах на комунальних підприємствах області за станом на 01.01.2016.
3. Департаментам облдержадміністрації: містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства; праці та соціального захисту населення; управлінням облдержадміністрації: промисловості, розвитку інфраструктури та туризму; освіти і науки; охорони здоров’я; культури спільно з головами райдержадміністрацій та міськими головами, керівниками підвідомчих підприємств і організацій завершити технічну підготовку об’єктів та забезпечити в області стале проходження опалювального сезону 2016/17 року з дотриманням лімітної дисципліни.
4. Для здійснення контролю за проходженням опалювального сезону 2016/17 року утворити обласну робочу групу та затвердити її склад згідно з додатком.
5. Управлінню промисловості, розвитку інфраструктури та туризму; департаменту містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства облдержадміністрації; рекомендувати службі автомобільних доріг в Житомирській області здійснювати контроль за своєчасним приведенням у належний стан снігоприбиральної техніки та забезпеченням нормативної потреби у піщано-соляній суміші і реагентів для боротьби з ожеледицею.
6. Запропонувати управлінню державної служби України з надзвичайних ситуацій у Житомирській області, управлінню цивільного захисту населення облдержадміністрації забезпечити оперативне реагування у разі порушення умов проживання населення та функціонування об’єктів життєзабезпечення.
7. Управлінню промисловості, розвитку інфраструктури та туризму облдержадміністрації, рекомендувати ПАТ «ЕК «Житомиробленерго», РГК «Житомиргаз» забезпечити сталу роботу підприємств паливно-енергетичного комплексу.
8. Головам райдержадміністрацій, рекомендувати міським головам:
1) Питання щодо завершення технічної підготовки об’єктів та сталого проходження опалювального сезону, проведення розрахунків за спожиті енергоносії, дотримання лімітної дисципліни та переведення котелень на місцеві види палива розглянути на засіданнях колегій райдержадміністрацій та засіданнях виконкомів міських рад.
2) Утворити робочі групи та визначити відповідальну особу для здійснення контролю за проходженням опалювального сезону 2016/17 року на території району (міста), спеціалізовані ремонтні бригади, організувати роботу телефонів гарячої лінії з цілодобовим режимом на підприємствах.
3) Постійно вживати вичерпних заходів щодо забезпечення проведення своєчасних поточних розрахунків за спожитий природний газ та електричну енергію усіма категоріями споживачів, місцевими бюджетними установами та погашення існуючої заборгованості, не допускати погіршення стану платіжної дисципліни.
4) Активізувати роботу щодо визначення форми управління багатоквартирними будинками.
5) Згідно з Правилами надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 № 630, видати відповідні розпорядження (рішення) про початок опалювального сезону
2016/17 року, враховуючи кліматичні умови.
6) Розпочати опалення у першу чергу в лікувальних установах, дитячих дошкільних та загальноосвітніх закладах з подальшим підключенням централізованого теплопостачання у житлових будинках.
7) Узгодити з регіональними підрозділами управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Житомирській області оперативні плани дій, спрямовані на локалізацію надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру, створити необхідні запаси рідкого та твердого палива відповідно до запланованих обсягів. Забезпечити дотримання на підприємствах господарського комплексу вимог чинного законодавства щодо охорони праці, запобігання виробничому травматизму, Правил безпеки систем газопостачання України та інших нормативних документів.
8) Звернути особливу увагу на забезпечення твердим паливом згідно із затвердженими нормами установ бюджетної сфери та незахищених верств населення.
9) Постійно висвітлювати у місцевих засобах масової інформації питання про стан проходження опалювального сезону, проводити інформаційну кампанію щодо заощадження населенням тепла й енергоресурсів та необхідності проведення своєчасних розрахунків за спожиті енергоносії та надані комунальні послуги.
10) Звернути увагу на персональну відповідальність за своєчасне забезпечення проведення опалювального сезону 2016/17 року.
11) Про хід виконання розпорядження щокварталу до 15 числа, що настає за звітним періодом, інформувати департамент містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства облдержадміністрації.
9. Департаменту містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства облдержадміністрації щокварталу, не пізніше ніж до 25 числа місяця, що настає за звітним періодом, інформувати облдержадміністрацію про хід виконання розпорядження.
10. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.
Т.в.о. голови адміністрації |
І.П. Гундич |