Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

Про результати розгляду запитів на інформацію, які надійшли на адресу Житомирської обласної військової адміністрації протягом І півріччя 2022 року

14 Липня 2022 • 16:24

Кіл-сть переглядів: 429

Робота із запитами на інформацію в Житомирській обласній військовій адміністрації проводиться згідно з вимогами Закону України «Про доступ до публічної інформації» та Порядком складання, подання та розгляду запитів щодо надання публічної інформації в Житомирській обласній державній адміністрації.

 

Протягом І півріччя 2022 року до Житомирської обласної військової адміністрації надійшло 78 запитів на інформацію, в яких порушено 103 питання, що на 78 запитів менше ніж у відповідному періоді 2021 року (156 запитів). Серед них: від фізичних осіб – 29 запитів; від юридичних осіб – 29 запитів; від представників засобів масової інформації – 12 запитів; від об`єднань громадян без статусу юридичної особи – 8 запитів.

 

Електронною поштою – 71 запит (91 %), надійшло поштою – 5 запитів   (6,4 %), подано особисто – 2 запити (2,6 %).

 

За результами розгляду запитів на інформацію:

 

задоволено – 58 запитів або 74% від загальної кількості;

 

надіслано належним розпорядникам інформації відповідно до вимог частини третьої статті 22 Закону України «Про доступ до публічної  інформації» – 6 запитів або 8 % від загальної кількості;

 

відмовлено в розгляді відповідно до пункту 1 статті 22 Закону України «Про доступ до публічної інформації» по 3 запитам або 4 % від загальної кількості.

 

Найбільш запитувані види публічної інформації: довідково-енциклопедична – 15 запитів; соціологічна – 10 запитів, статистична – 11 запитів.

 

Найчастіше запитували інформацію: про надання копій розпоряджень голови облдержадміністрації та інших документів – 9 запитів (11 %); стосовно реалізації соціально-економічних програм розвитку області – 8 запитів ( 10 %); інформацію про наявність земель державної або комунальної власності – 8 запитів (10 %).

 

Усі запити на отримання інформації розглянуті відповідно до вимог чинного законодавства України. Порушень термінів розгляду не встановлено.

 

Додатки. Інфографіка.

 

Версія для друку