Мстислав Банік разом із Віктором Градівським оглянули роботу пункту Команди підтримки Дії у Житомирі
01 Грудня 2021 • 15:04
Кіл-сть переглядів: 96
Сьогодні, 01 грудня, керівник із розвитку електронних послуг у Мінцифрі Мстислав Банік разом із заступником голови Житомирської облдержадміністрації Віктором Градівським та начальником відділу цифрового розвитку, цифрових трансформацій, цифровізації ОДА Інною Кацімон оглянули роботу пункту Команди підтримки Дія у Житомирі.
Також Мстислав Банік завітав до центру масової вакцинації у Житомирі та провів пресконференцію щодо запуску нових соціальних послуг на порталі Дія.
«Сьогодні в рамках туру містами України ми відвідали центр масової вакцинації у Житомирі, де розташований пункт підтримки команди Дія. Є велика кількість людей, які вперше користуються застосунком і їм треба пояснити його основні функції. Мова йде про цифрові навички людей. У процесі користування додатком у них будуть виникати питання, на які вони мають отримати відповіді. Це стосується не лице сертифікатів про вакцинацію, а й інших державних цифрових послуг, яких згодом у додатку стане ще більше», — сказав Мстислав Банік.
Зокрема, запуск нових соціальних послуг на порталі Дія, які були представлені 29 листопада в рамках Online Summit, передбачає отримання субсидії, призначення та перерахунок пенсій, отримання довідки про трудовий і страховий стаж, доходи пенсіонера та витяг з реєстру застрахованих осіб.
Заступник голови Житомирської ОДА Віктор Градівський розповів про використання додатку Дія на Житомирщині.
«Вважаю, що робота таких центрів є надзвичайно важливою, особливо з питання отримання COVID-сертифікатів. У цілому на території нашої області діє 46 центрів надання адміністративних послуг, в яких громадяни також можуть отримати допомогу щодо отримання того чи іншого документа. Однак ми плануємо й надалі впроваджувати інструменти цифровізації на Житомирщині», — зазначив Віктор Градівський.
Довідково. Команда підтримки Дії може:
розповісти про види СOVID-сертифікатів та шляхи їх отримання;
проконсультувати або допомогти подати заявку на отримання СOVID-сертифіката на порталі та в застосунку Дія;
підкаже, куди звернутись і які дані перевірити, щоб сертифікат згенерувався, якщо проблема на боці лікаря (сімейного або того, який проводив щеплення);
визначити помилку генерування сертифіката;
розкаже, що робити, щоб продовжити термін дії сертифіката з пів року до 365 днів;
допомогти увійти на портал Дія;
допомогти з отриманням КЕП для входу на портал Дія.