Віталій Бунечко долучився до погашення марки «Зброя Перемоги» до дня ЗСУ
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/318636477_885156202854495_505431215732576260_n-1024x683.jpg)
06 Грудня 2022 • 16:49
Кіл-сть переглядів: 462
Сьогодні, 06 грудня, начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко з нагоди Дня Збройних Сил України взяв участь у погашенні нової марки воєнного часу – «Зброя Перемоги».
На нових марках зображені окремі види озброєння, які нищать в українському небі, на українській землі та в українському морі російських окупантів.
«Героїзм українців, а особливо наших Збройних сил, від самого початку зробив війну, що триває в Україні символом боротьби за Свободу та Незалежність для усього світу. Слава українським захисникам й захисницям! Слава Україні!», — зазначив Віталій Бунечко.
Нагадаємо, що начальник Житомирської ОВА долучився до вшанування українських захисників із нагоди Дня Збройних Сил України.