Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

Повідомлення про оприлюднення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту Програми економічного і соціального розвитку Житомирської області на 2024 рік

20 Вересня 2023 • 09:35

Кіл-сть переглядів: 237

Відповідно до  частини 2 статті 10 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» на офіційному веб-сайті Житомирської обласної військової держадміністрації оприлюднено Заяву про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту Програми економічного і соціального розвитку Житомирської області на 2024 рік.

 

 Громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати зауваження та пропозиції до Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту Програми економічного і соціального розвитку Житомирської області на 2024 рік.

 

Зауваження і пропозиції подаються в письмовій формі Департаменту агропромислового розвитку та економічної політики Житомирської обласної військової адміністрації (адреса: 10014, м. Житомир, вул. Мала Бердичівська, 25) та в електронному вигляді (електронна адреса: analytical@aprdep.zht.gov.ua).

 

 Одержані протягом встановленого строку зауваження та пропозиції підлягають обов’язковому розгляду, за результатами якого вони враховуються або вмотивовано відхиляються.

 

Строк подання зауважень і пропозицій до Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту Програми економічного і соціального розвитку Житомирської області на 2024 рік становить 20 днів з дня її оприлюднення (до 10.10.2023 включно).

 

Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.

Версія для друку