Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

12 червня стартує загальнодержавний туристичний проєкт #МандруйУкраїною

12 Червня 2020 • 16:30

Кіл-сть переглядів: 73

Якщо ви цікавитеся пам’ятками архітектури, різними тематичними музеями, еко-поселеннями, мальовничими краєвидами та цікавими людьми, цей проєкт саме для вас! #МандруйУкраїною та #МандруйЖитомирщиною пішки, на велосипеді, автомобілі чи потягом. Навколо нас стільки краси!

 

Сьогодні, 12 червня, о 17:00 стартує загальнодержавний туристичний проєкт #МандруйУкраїноюЖитомирська область активно долучається до цієї ініціативи та запрошує у мандри краєвидами Житомирщини.

 

У Державному агентстві розвитку туризму України запевняють, що від ситуації з COVID-19 сфера туризму постраждала найбільше. В той же час це розкриває і певні можливості. Зараз сформувався безпрецедентний збіг обставин, що дає вікно можливостей для внутрішнього туризму. Багато унікальних місць в Україні навіть невідомі широкому загалу, при цьому, вони здатні здивувати будь-яку людину у світі. Більшість наших громадян впевнені, що у нас дуже гарна країна, але при цьому, лише мізерний відсоток, готовий подорожувати по її території поза звиклими місцями для літнього та зимового відпочинку.

 

Мета проєкту – змінити ставлення українців до України. Надихнути людей мандрувати Україною. Для того, щоб більше українців звернули на цю можливість запускають челендж#МандруйУкраїною, метою якого є стимулювати українців ділитись своїми подорожами та відкривати унікальні місця для інших!

 

Кожен може стати учасником челенджу #МандруйУкраїною. Давайте допоможемо один одному отримати задоволення від подорожі рідною країною. Якщо є місця в Україні, що вас надихають – поділиться ними! Просто поставте хештег #МандруйУкраїною і геолокацію в будь-якій соцмережі та порекомендуйте, що саме варто побачити, де побувати! Це може бути текст, фото чи відео – головне відкрийте Україну, яку ви любите для всіх!

 

Мандруйте Україною!

 

На Житомирщині дуже багато цікавих місць. Про те, куди з’їздити, що відвідати, де зупинитися, можна дізнатися на сайті Житомирського обласного туристичного інформаційного центру за посиланням http://tic.zt.ua/

 

На підтримку внутрішнього туризму, для популяризації туристичного потенціалу України та Житомирщини сьогодні о 17.00 годині стартує челендж #МандруйУкраїною #МандруйЖитомирщиною.

 

Від нашої області першими долучаються до челенджу #МандруйУкраїною #МандруйЖитомирщиною – відома триатлоністка, призерка багатьох Всеукраїнських та Міжнародних змагань Юлія Єлістратова, співак, поет, композитор, громадський діяч та щасливий житомирянин Олександр Воєвуцький.

 

Запрошуємо і вас долучитися до челенджу!

 

Версія для друку