Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

100 кг гуманітарного вантажу відправлено для деокупованої Херсонщини від Коростенської РВА

06 Жовтня 2022 • 14:00

Кіл-сть переглядів: 96

У рамках пілотного проєкту «Допоможи ближньому у час війни», який було започатковано в Коростенській районній військовій адміністрації, 05 жовтня було відправлено більше 100 кг теплих речей для дітей та дорослих, а також взуття людям, що потерпіли внаслідок російської збройної агресії на Херсонщині. Про це повідомляє Коростенська РВА.

 

Відгукнувшись на звернення, що надійшло на ім’я начальника районної військової адміністрації Юрія Тарасюка та, розуміючи важку ситуацію, в якій опинилися люди вже деокупованих населених пунктів Малошестірнянського округу Високопільської громади, протягом кількох днів працівники РВА зібрали в себе та серед своїх рідних і друзів необхідні речі.

«Сьогодні в Україні йде не нами розпочата війна, яка, на жаль, залишає людей без домівок, без речей першої необхідності, без одягу та взуття. Ми глибоко співчуваємо всім, хто втратив можливість жити спокійно в своїх оселях і сьогодні залишився буквально ні з чим. Саме тому ми впровадили пілотний проєкт «Допоможи ближньому у час війни» і намагаємось зробити все від себе можливе аби підтримати людей і допомогти їм чим можемо. Цей вантаж ми зібрали самі, без допомоги інших, але ми завжди відкриті для всіх охочих надати посильну допомогу постраждалим від війни українцям. Приходьте, пишіть, телефонуйте до мене, до наших працівників. Тільки разом ми можемо подали будь-яке зло і підтримати тих, хто цього потребує», – прокоментував подію начальник Коростенської РВА Юрій Тарасюк.

Він також подякував за співпрацю українській міжнародній групі компаній з логістики «Нова пошта», яка доставить гуманітарну допомогу до Херсонщини, зокрема жителям сіл Мала Шестірня, Новогригорівське, Федорівка, Тополине, Князівка.

 

Нагадаємо, що чергову партію гуманітарної допомоги відправила на Харківщину Горщиківська територіальна громада Коростенського району.

 

Версія для друку