Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

#АктивніПарки повинні з’явитися в кожній територіальній громаді Житомирщини, — Віктор Градівський

20 Липня 2021 • 16:40

Кіл-сть переглядів: 642

Сьогодні, 20 липня, в Житомирській облдержадміністрації відбулась онлайн-нарада з головами РДА та територіальних громад.

 

Участь у нараді взяли перша заступниця голови ОДА Наталія Остапченко, заступник голови ОДА з питань взаємодії з правоохоронними органами Олександр Федько, заступник голови ОДА Віктор Градівський, керівники профільних структурних підрозділів облдержадміністрації, голови РДА та територіальних громад.

 

Одним із питань порядку денного наради є облаштування парків відпочинку та скверів у кожній територіальній громаді.

 

«Розбудова парків та скверів на всій території Житомирської області – це надважливий проєкт, ініційований Президентом України Володимиром Зеленським. Ми повинні організувати оздоровчу рухову активність громадян та створити умови для поліпшення якості та тривалості життя населення. Робота кожної громади для створення активного відпочинку – це робота заради здоров’я жителів самої громади», – сказав Віктор Градівський.

 

За результатами наради головам РДА та територіальних громад було надано відповідні доручення, зокрема щодо надання оперативної інформації про реалізацію проєкту «#АктивніПарки – локації #ЗдоровоїУкраїни», що потрапили до «другої хвилі».

 

Нагадаємо, що Юрій Оханський провів виїзну нараду для перевірки реалізації соціального проєкту «Активні парки – локації здорової України».

 

Під час наради з головами РДА та територіальних громад сьогодні також обговорили відкриття в Україні 5-го етапу вакцинації населення проти COVID-19 та забезпечення безперебійного доступу населення до вакцинальних центрів у режимі 24/7.

 

Довідково. Соціальний проєкт “Активні парки – локації здорової України” започатковано Указом Президента України від 17 грудня 2020 року № 574/2020.

#ЗдороваУкраїна #АктивніПарки #ЯвАктивномуПарку #ТренуюсьВАктивномуПарку

 

Версія для друку