Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

Депутати Житомирської облради підтримали звернення до вищих органів державної влади щодо недопущення підвищення тарифів

04 Листопада 2021 • 16:05

Кіл-сть переглядів: 285

Сьогодні, 04 листопада, пройшла шоста сесія Житомирської обласної ради VIIІ скликання, до роботи якої долучилися голова облдержадміністрації Віталій Бунечко та його заступники.

 

Депутати обласної ради під час сесії підтримали прийняття звернення щодо ситуації, яка склалася навколо підвищення тарифів на транспортування природного газу для населення у 2,5 рази «АТ Житомиргаз».

 

Текст звернення буде надіслано до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), Антимонопольного комітету України, Ради національної безпеки і оборони України.

 

Додатково депутати майже одноголосно підтримали звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо недопущення підвищення тарифів і забезпечення їх обґрунтованого рівня.

«Вжити заходів для протидії монопольному підвищенню тарифів, забезпечити обґрунтований рівень тарифів і не допустити підвищення їх в майбутньому. Відмовитись від перекладання відповідальності за оплату житлово-комунальних послуг на органи місцевого самоврядування та врахувати при ухваленні Державного бюджету України на 2022 рік достатній обсяг коштів для захисту громадян і громад від підвищення тарифів», — йдеться у звернені.

Народні депутати України від Житомирської області також доповнили звернення щодо направлення коштів від допомоги, що надійшла Україні від Міжнародного валютного фонду, на виплати субсидій для жителів області на оплату житлово-комунальних послуг.

 

Нагадаємо, що Уряд, «Нафтогаз» та очільники міст підписали Меморандум щодо врегулювання питань у сфері постачання теплової енергії та гарячої води. 

 

 

Версія для друку