Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

Пріоритетні проекти регіонального розвитку Народицької громади: аналіз попередніх та визначення перспективних

27 Грудня 2018 • 10:02

Кіл-сть переглядів: 239

 Вчора, 26 грудня, у Народичах відбулася перша Рада регіонального розвитку, на яку зібралися депутати селищної та районної рад, виконуючі обов’язки старости старостинських округів, освітяни, медики, керівники та працівники установ, підприємств і організацій громади та представники громадських організацій. Під час засідання обговорювали шляхи розв’язання проблемних питань у реалізації реформ в ОТГ та визначали пріоритетні завдання органів виконавчої влади і самоврядування.

 

Відкрив засідання Ради регіонального розвитку голова Народицької РДА Віктор Пащук, який перш за все окреслив хід децентралізації на теренах району та презентував проекти, які реалізують з початку цього реформаційного процесу. Зокрема, за його словами, завдяки реформі децентралізації з року в рік збільшуються показники бюджету, і нині (на 2019 рік) вони становлять 72,2 мільйони гривень, при цьому бюджет поточного року навіть перевиконано.

 

Серед перспективних проектів на 2019-2021 роки можна виокремити такі:

 

– ремонт доріг,

– реконструкція будівлі Народицької гімназії з термосанацією,

– спортивне поле із штучним покриттям в селищі,

– кабінет біології в гімназії та мікроавтобус для відділу освіти,

– реконструкція очисних споруд в селищі, артезіанські свердловини та станції очищення води, капітальний ремонт водогінних мереж населених пунктів громади. 

 

На доручення голови ОДА Ігоря Гундича такі засідання наразі проводять в кожному районі Житомирщини. Ради регіонального розвитку вже провели у Черняхівському, Хорошівському, Чуднівському, Любарському, Попільнянському, Малинському, Коростишівському, Брусилівському, Радомишльському, Коростенському та Овруцькому районах.

 

Нагадаємо, що відтепер у розпорядженні 44 об’єднаних територіальних громад Житомирської області земельні ділянки загальною площею 94,9 тис. гектарів – Держгеокадастр передав ділянки державної власності сільськогосподарського призначення поза межами населених пунктів у комунальну власність.

 

 

 

 

 

Версія для друку