Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

На Житомирщині за перші дні «червоної» зони поліцейські зафіксували понад 200 порушень встановлених обмежень 

01 Листопада 2021 • 11:37

Кіл-сть переглядів: 337

За останню добу 31 жовтня в області виявлено 827 нових випадків захворювання на COVID-19, від ускладнень хвороби померли 15 людей. Поліцейські закликають громадян відповідально поставитися до рекомендацій медиків та контролюють дотримання необхідних обмежень в умовах картину. За інформацією Головного управління Національної поліції в Житомирській області, упродовж 30-31 жовтня за порушення встановлених правил складено 224 протоколи.

 

Щодоби у населених пунктах області працюють понад 50 рейдових груп поліцейських та працівників Держпродспоживслужби, представників інших служб та органів місцевого самоврядування. За минулі дві дні правоохоронці перевірили майже тисячу суб’єктів господарювання.  Із 224 зафіксованих ними правопорушень за перші дні «червоного» рівня епідеміологічної небезпеки, дві третини (173) – це ігнорування громадянами вимог щодо використання засобів індивідуального захисту (ч. 2 ст. 44-3 «Порушення правил щодо карантину людей» КУпАП). Інші зафіксовані правопорушення стосуються порушень, вчинених працівниками розважальних та торговельних закладів, інших установ, а також водіями транспортних засобів встановлених обмежень щодо режиму діяльності.

 

Загалом же з початку 2021 року працівники поліції склали майже 14,7 тисяч адміністративних протоколів за вказані правопорушення.

 

Нагадаємо, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» слід обов’язково дотримуватись маскового режиму, фізичної дистанції у 1,5 м та інших обмежень у різних сферах діяльності.

 

Також з 21 жовтня набули чинності нові правила перевезення пасажирів між областями. Для міжрегіональних поїздок у громадському транспорті потрібно використовувати або документ про щеплення проти COVID-19 чи негативний результат тестування методом ПЛР або одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного веб-порталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка «Дія».

 

Поліцейські закликають жителів області суворо дотримуватися визначених заходів запобігання поширенню інфекції. Бережіть себе та близьких і будьте здорові!

 

Нагадаємо, що за використання підробленого COVID-сертифіката може загрожувати до 2 років обмеження волі.

 

Версія для друку