На Житомирщині зареєстровано більше 72 тисяч внутрішньо переміщених осіб
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/migrants-1024x512.jpg)
06 Жовтня 2022 • 17:20
Кіл-сть переглядів: 618
Як повідомляє Департамент соціального захисту населення Житомирської ОВА, станом на 06 жовтня в області налічується 72 310 внутрішньо переміщених осіб, які евакуювалися через дії російських окупаційних військ, та пройшли реєстрацію за місцем тимчасового проживання в області.
Найбільша кількість ВПО перебуває на території Житомирського району — 33 649.
Із загальної кількості переселенців 8 839 осіб – з Донецької області, 3 387 – з Луганської області, 3 178 – з Харківської області, 2365 – з Херсонської області, 1 198 – із Запорізької області, 352 особи з АР Крим та міста Севастополь.
Серед усіх ВПО, які проживають на території Житомирщини,налічується 20 486 дітей, у тому числі 5 978 – дошкільного віку, а 358 прибули без батьків.
Загалом на території області розміщено 37 145 сімей з числа внутрішньо переміщених осіб, з яких 533 – багатодітні.
Як повідомлялося раніше, зараз на Житомирщині перебуває 4 прийомні сім’ї та 3 дитячі будинки сімейного типу, яким довелося тікати від війни з тимчасово окупованих областей України або місць ведення активних бойових дій.
Нагадаємо, що з 01 жовтня Уряд розширив можливості розселення ВПО.