Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

Олександр Федько: Завдання держави — розвивати спорт та залучати громадян до здорового способу життя

02 Серпня 2021 • 17:15

Кіл-сть переглядів: 286

Сьогодні, 02 серпня, заступник голови обласної державної адміністрації з питань взаємодії з правоохоронними органами Олександр Федько долучився до відкриття другого на Житомирщині реалізованого об’єкту спортивної інфраструктури в рамках соціального проєкту «Активні парки — локації здорової України». Також у заході взяли участь представники Бердичівської міської ради, районної державної адміністрації, структурних підрозділів облдержадміністрації та громадськість.

 

Як зазначив Олександр Федько, даний проєкт передбачає впровадження нових форм залучення різних верств населення до оздоровчої рухової активності у місцях масового відпочинку жителів громад.

«Наше завдання залучати до активного та здорового способу життя якомога більше громадян усіх вікових категорій, аби розвивати здорове суспільство в цілому» — зазначив заступник голови Житомирської облдержадміністрації.

Також він нагадав, що в рамках реалізації проєкту на Житомирщині визначено адреси 48 локацій, які планується реалізувати.

 

Під час урочистого відкриття до уваги присутніх було представлено мистецьке вітання від учасників Народної аматорської циркової студії «Диваки» міського Палацу культури ім. Олексія Шабельника.

 

Також на відкритті реалізованого об’єкту спортивної інфраструктури в рамках соціального проєкту «Активні парки — локації здорової України» Бердичівським міським центром ФЗН «Спорт для всіх» було проведено змагання з підтягування на перекладені серед усіх бажаючих учасників заходу.

 

Довідково. Реалізацію соціального проєкту «Активні парки – локації здорової України» започатковано Указом Президента України від 17 грудня 2020 р. № 574, а затверджений даний проєкт був постановою Кабінету Міністрів України № 326 від 07.04.2021.

 

Цілі даного соціального проєкту — збільшити обізнаність щодо важливостi рухової активностi та сприяти розповсюдженню iнформацiї щодо діяльності та заходiв; пропагувати місію та цінності спорту серед широких верств населення; залучати вiдомих людей, спортсменiв, політиків, підприємців до занять фізичною культурою та спортом, підвищуючи обізнаність про важливість фізичної активності серед населення.

 

Нагадаємо, що Соціальний проєкт «Активні парки – локації здорової України» у Житомирській області стартував з Попільні.

 

Версія для друку