Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

Попри війну підтримка дітей є важливим і необхідним завданням, — Віталій Бунечко. ВІДЕО

28 Вересня 2022 • 16:29

Кіл-сть переглядів: 272

Сьогодні, 28 вересня, за сприяння Житомирської обласної військової адміністрації та Дитячого Фонду ООН «ЮНІСЕФ» начальник ОВА Віталій Бунечко вручив слухові апарати для дітей з порушеннями слуху.

«З початку війни «ЮНІСЕФ» активно надає допомогу Житомирській області. І я радий вручити діткам ці апарати. Впевнений, що це покращить їхню адаптацію та соціалізацію в суспільстві», — сказав Віталій Бунечко.

Так, 16 слухових апаратів отримали діти із Житомирської, Олевської міських, Брусилівської, Іршанської, Романівської, Черняхівської селищних, Барашівської, Глибочицької, Курненської, Чижівської сільських територіальних громад.

«Сподіваємося на подальшу співпрацю адміністрації з Фондом у вирішенні важливих питань щодо забезпечення якості життя дітей вразливих категорій, які проживають на території Житомирської області», — додав Віталій Бунечко.

Нагадаємо, що Віктор Градівський долучився до навчального семінару з питань надання на Житомирщині соціальних послуг.

 

Довідково. 11 червня між Фондом та Житомирською обласною військовою адміністрацією був підписаний Меморандум про співпрацю та взаємодію. Дана угода дала офіційний старт програмі співробітництва в масштабах всієї області. Житомирська область – перша з областей, де був підписаний такий стратегічний план взаємодії.

 

Одним із найпріоритетніших напрямків роботи є підтримка дітей, адже кожна дитина важлива і заслуговує на право бути здоровою, навчатися, жити повсякденним життям, не зважаючи на політичну ситуацію в країні. Кожна сім’я, яка має дітей, заслуговує на підтримку.

 

На сьогодні в області існує потреба у забезпеченні дітей слуховими апаратами, оскільки багато дітей різних категорій мають проблеми зі слухом.

 

На обліку в обласному сурдологопедичному кабінеті КНП «Житомирська обласна клінічна лікарня» у реєстрі дітей з порушеннями слуху, що потребують кохлеарної імплантації, та втратою слуху ІІІ-ІV ступеня, перебуває 364 дитини.

 

 

Версія для друку