Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

У Житомирі представили власне обладнання до бронетанкових машин. ФОТО

04 Листопада 2016 • 14:26

Кіл-сть переглядів: 738

Сьогодні, 4 листопада, у89797 рамках виконання меморандуму про розширення співробітництва між Укроборонпромом з підприємствами Житомирської області відбулась робоча зустріч керівництва ПАТ «Верстатуніверсалмаш» та ДП «Житомирський бронетанковий завод».

 

Метою зустрічі було представлення ходової частини до бронетранспортерів БТР-3, яке виготовлено та зібрано працівниками ПАТ «Верстатуніверсалмаш».

 

З ініціативи управління промисловості, розвитку інфраструктури та туризму ОДА головний інженер ДП «Житомирський бронетанковий завод» Василь Хмиз особисто перевірив обладнання до бронемашин та оцінив його функціональність.

 

За словами керівника підприємства Юрія Міщенка, підприємство – єдине в Україні, яке має всі необхідні станки для того, щоб робити ходові частини до БТР та бронемашин «Дозор». А це сьогодні надзвичайно потрібно Україні.

 

«Ми зробили агрегат і він працює ідеально. Можемо також робити редуктора колісні до БТР, роздаточну коробку і 4 мости. Розробка такого обладнання коштує чималі гроші. Ми це зробили за власні кошти. Вартість однієї такої ходової частини складає 650-700 тис. грн. Наше підприємство має змогу виготовлювати до 20 одиниць обладнання в місяць», – наголошує Юрій Міщенко.

 

Роман Крисюк, начальник управління промисловості, розвитку інфраструктури та туризму ОДА, зазначає: «Позитивний результат від співпраці між цими двома підприємствами відчує не лише Житомирщина, а й вся Україна. Адже в сучасних умовах справне функціонування бронемашин залежить від якості його обладнання. А те, що обидва підприємства знаходяться в одній області, значно пришвидшить ремонт та відновлення техніки».

 

Довідково. ПАТ «Верстатуніверсалмаш» спеціалізується на випуску:

– металообробних машин;

– машин і устаткування для сільського та лісового господарств;

– підшипників;

– зубчастих передач;

– елементів механічних передач і приводів.

Версія для друку