Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

Велике будівництво на Житомирщині: осучаснений басейн ЖДЮСШ “Авангард” невдовзі зможуть оцінити тисячі жителів обласного центру

10 Листопада 2021 • 12:55

Кіл-сть переглядів: 409

Плавальний басейн Житомирської дитячо-юнацької спортивної школи «Авангард» протягом кількох десятиліть залишається улюбленим місцем для тренувань та проведення лікувально-оздоровчих заходів. Задля подальшої ефективної роботи закладу та збільшення його потужностей у рамках програми Президента України «Велике будівництво» цьогоріч здійснюється капітальний ремонт будівлі басейну.

 

Як повідомляє Департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА, даний проєкт спрямовано переважно на капітальний ремонт внутрішніх приміщень, зокрема проводиться: утеплення бокових фасадів, влаштування вимощення, заміна дерев’яних вікон і зовнішніх дверей, ремонт ганку, опорядження вестибюлю та сходових клітин, ремонт несучих конструкцій чаші басейну та опорядження машинного відділення, ремонт спортзалу та інших внутрішніх приміщень, благоустрій.

 

У попередні роки утеплено та оздоблено бокові фасади, замінено вікна, відремонтовано вхідну групу.

 

На сьогодні виконуються роботи з опорядження внутрішніх приміщень, підготовлено підлоги під фінальну стяжку, в санвузлах та душових стіни оздоблюються керамічною плиткою, в інших приміщеннях завершується підготовка стін та стелі під фарбування, опоряджується центральний ганок з пандусом.

 

Нагадаємо, що в рамках президентської програми окрім спортивної та соціальної інфраструктури на Житомирщині також триває розбудова доріг. Зокрема зводиться дворівнева транспортна розв’язка поблизу Бердичева.

 

Довідково. Роботи виконуються з 2019 року. Загальна кошторисна вартість проєкту після коригування ПКД – 20628,097 тис. грн.

 

 

 

 

Версія для друку