Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

Велике будівництво на Житомирщині: триває реконструкція приміщень обласної клінічної лікарні. ФОТО

30 Червня 2021 • 14:53

Кіл-сть переглядів: 451

У рамках програми Президента України Володимира Зеленського на Житомирщині продовжується реалізація соціально важливих проєктів.

 

Так, у Житомирі триває реконструкція приміщень КНП «Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського» Житомирської обласної ради під відділення анестезіології та інтенсивної терапії для післяопераційних хворих, відділення неврології з нейрореанімацією.

 

За інформацією Департаменту регіонального розвитку Житомирської ОДА, наразі продовжується реалізація ІІІ черги реконструкції приміщень обласної клінічної лікарні, а саме: здійснюється реконструкція відділення анестезіології та інтенсивної терапії №1 та відділення інтенсивної терапії для післяопераційних хворих №1.

 

На сьогодні будівельна готовність об’єкту становить 98 %.

 

Приміщення відремонтовані, проведено інженерні мережі, встановлено сантехніку. Завершуються дрібні оздоблювальні роботи. Залишається встановити меблі та  медичне обладнання.

 

Плановий термін завершення робіт – до 20.10.2021.

 

Нагадаємо, що в рамках програми Президента також здійснюється реконструкція обласного онкологічного диспансеру.

 

Довідково. Загальна кошторисна вартість всього об’єкту 77,5 млн грн. Залишок кошторисної вартості станом на 01.01.2021 року складає 29,4 млн грн. Фінансування у поточному році передбачено з ДФРР у сумі 20,9 млн грн, з обласного бюджету – 8,5 млн грн.

 

Плановий термін завершення робіт – до 20.10.2021.

 

 

Версія для друку