Велике Будівництво на Житомирщині: триває ремонт міського плавального басейну в Бердичеві. ФОТО
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/02-1024x683.jpg)
11 Листопада 2021 • 17:15
Кіл-сть переглядів: 479
У рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» у Житомирській області продовжується розбудова спортивної інфраструктури задля реалізації загальнонаціональної програми «Здорова Україна».
Як повідомляє Департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА, капітальний ремонт КУ “Міський плавальний басейн” було розпочато у 2017 році за кошти місцевого бюджету. У 2021 році об’єкт включено у перелік об’єктів області, що можуть фінансуватися за кошти державного фонду регіонального розвитку.
У рамках діючого проєкту влаштовано покрівлю, встановлено нову вентиляційну систему, додаткові котли для автономної котельні, утеплено та оздоблено фасади і вимощення, оновлено сходи, встановлено пандус, відремонтовано балкон та вхідну групу, навколо території встановлено металеву огорожу.
Також на об’єкті майже завершено основні роботи з капітального ремонту внутрішніх приміщень. Відповідно до проєкту залишилося встановити тепловий вузол, завершити встановлення сантехнічного обладнання, влаштувати підлогу у спортзалі, облицювати чашу малого басейну і підлогу навколо нього.
Довідково. Загальна кошторисна вартість об’єкту – 32 690,427 тис. грн.
Станом на 10.11.2021 роботи оплачено у сумі 8,4 млн грн, з яких: кошти ДФРР – 7,4 млн грн, місцевого бюджету – 0,9 млн грн.
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/10-4-300x169.jpg)
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/11-1-300x200.jpg)
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/12-300x200.jpg)
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/14-300x200.jpg)
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/15-300x200.jpg)