Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

Велике Будівництво на Житомирщині: триває ремонт міського плавального басейну в Бердичеві. ФОТО

11 Листопада 2021 • 17:15

Кіл-сть переглядів: 224

У рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» у Житомирській області продовжується розбудова спортивної інфраструктури задля реалізації загальнонаціональної програми «Здорова Україна».

 

Як повідомляє Департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА, капітальний ремонт КУ “Міський плавальний басейн” було розпочато у 2017 році за кошти місцевого бюджету. У 2021 році об’єкт включено у перелік об’єктів області, що можуть фінансуватися за кошти державного фонду регіонального розвитку.

 

У рамках діючого проєкту влаштовано покрівлю, встановлено нову вентиляційну систему, додаткові котли для автономної котельні, утеплено та оздоблено фасади і вимощення, оновлено сходи, встановлено пандус, відремонтовано балкон та вхідну групу, навколо території встановлено металеву огорожу.

 

Також на об’єкті майже завершено основні роботи з капітального ремонту внутрішніх приміщень. Відповідно до проєкту залишилося встановити тепловий вузол, завершити встановлення сантехнічного обладнання, влаштувати підлогу у спортзалі, облицювати чашу малого басейну і підлогу навколо нього.

 

Довідково. Загальна кошторисна вартість об’єкту – 32 690,427 тис. грн.

 

Станом на 10.11.2021 роботи оплачено у сумі 8,4 млн грн, з яких: кошти ДФРР – 7,4 млн грн, місцевого бюджету – 0,9 млн грн.

 

Нагадаємо, що у рамках програми Президента України «Велике будівництво» цьогоріч також здійснюється капітальний ремонт будівлі басейну Житомирської дитячо-юнацької спортивної школи «Авангард».

 

Версія для друку