Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

#ВідновленняЖитомирщини: Віталій Бунечко долучився до підписання Меморандуму між Мінрегіоном та ПРООН

21 Вересня 2022 • 10:52

Кіл-сть переглядів: 58

20 вересня начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко спільно з очільниками інших областей взяли участь у підписанні Меморандуму між Міністерством розвитку громад та територій України та Програмою розвитку ООН.

 

Документ передбачає допомогу міжнародних партнерів у створенні цифрової геопросторової бази зруйнованих об’єктів, зокрема виокремлення на карті таких будівель, їх розподіл та зазначення суми завданих збитків.

«Меморандум про взаєморозуміння має закріпити та зміцнити нашу співпрацю з ПРООН. Наше завдання — швидка і якісна відбудова та впровадження ефективної регіональної політики. Для цього необхідний комплексний моніторинг показників регіонального розвитку. Геоінформаційна система має стати платформою для моніторингу розвитку громад і джерелом взаємодії органів влади та місцевого самоврядування», — зазначив Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов.

За інформацією Мінрегіону, на першому етапі така робота розпочнеться на території Житомирської, Київської, Чернігівської, Сумської та Харківської областей. Передусім, підрозділи ПРООН будуть забезпечувати збір та аналіз даних про об’єкти пошкоджень та руйнувань із застосуванням безпілотників, що дозволить ліпше оцінити наслідки завданих збитків та створити цифрову модель зруйнованого об’єкта.

«Загалом на території області налічується понад 2800 об’єктів, половина з яких потребує якнайшвидшого проведення ремонтних робіт. Завдяки міжнародним партнерам нам вдасться забезпечити максимальну прозорість процесу відновлення пошкодженої інфраструктури у громадах», — повідомив Віталій Бунечко.

Нагадаємо, що начальник Житомирської ОВА обговорив з італійськими партнерами питання відбудови пошкодженої внаслідок військової агресії рф інфраструктури Житомирщини.

 

Довідково. За даними звіту RDNA «Швидка оцінка завданої шкоди та потреб на відновлення / Rapid Damage and Needs Assessment», Україні необхідно $349 млрд для відбудови та відновлення.

 

Версія для друку