Закликаємо долучатися до “Гвардії наступу” задля звільнення нашої держави від окупантів, – Віталій Бунечко у ЦНАПі Житомира. ВІДЕО
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/b-1024x494.jpg)
10 Лютого 2023 • 17:00
Кіл-сть переглядів: 681
На Житомирщині набирає обертів загальнонаціональна кампанія “Гвардія наступу”.
.
Як відбувається набір добровольців до восьми штурмових бригад Національної поліції України, Національної гвардії та Державної прикордонної служби, проінспектував сьогодні начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко.
.
Разом із представниками засобів масової інформації області начальник ОВА відвідав центр надання адміністративних послуг у Житомирі, який працює у форматі “Прозорого офісу”.
.
Дивіться у ВІДЕО нижче.
.