Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

Віталій Бунечко відвідав ЦНАП у Житомирі, де проходить набір добровольців до «Гвардії Наступу»

10 Лютого 2023 • 16:01

Кіл-сть переглядів: 658

Сьогодні, 10 лютого, начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко разом із журналістами відвідали “Прозорий офіс” у Житомирі, де змогли поспілкуватися із добровольцями, які виявили бажання вступити до лав “Гвардії наступу”, а також із представниками Національної поліції України, Національної гвардії та Державної прикордонної служби, які щодня консультують охочих про кожну із восьми бригад, до яких проводиться набір.

 

Як повідомлялося раніше, в Україні триває набір у додаткові штурмові бригади Національної поліції України, Національної гвардії та Державної прикордонної служби, кістяк яких вже сформований із офіцерів та солдат із величезним бойовим досвідом.

 

«У таких центрах всі охочі віком від 18 до 60 років на добровільній основі можуть долучитися до однієї з восьми бригад «Гвардії наступу», що допоможуть очистити нашу державу від російських загарбників. Всі бригади є різними за функціональним навантаженням та будуть сформовані в повному обсязі. Рекрутингові центри працюють і у вихідні дні, отже кожен може їх відвідати у зручний час. Долучайтеся до «Гвардії наступу»! Разом до Перемоги!», – зазначив Віталій Бунечко.

 

Щоб потрапити до лав нових бригад, можна зателефонувати за номером 080 010 00 20, або заповнити анкету на сайті storm.mvs.gov.ua. Також підписуйтеся на офіційний Телеграм-канал https://t.me/gvardiyanastup, щоб дізнатися першим про набір до бригад.

 

Подати заявку можна на сайті або в одному з чотирьох ЦНАПів Житомирської області:

 

м. Житомир, площа Польова, 8;

 

м. Бердичів, вул. Центральна, 1;

 

м. Коростень,  вул. Шевченка, 5;

 

м. Звягель, вул. Шевченка,20.

 

Нагадаємо, що  В’ячеслав Авраменко проінспектував процес набору до «Гвардії наступу» у Житомирі, а Іван Туровський відвідав ЦНАП у місті Звягель.

 

Версія для друку