Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

Розвиток та зміцнення патронату: У Малинській громаді з’явилася ще одна патронатна сім’я

16 Лютого 2024 • 12:57

Кіл-сть переглядів: 293

Це вже 4 патронатна родина у Малинській громаді.

 

Тетяна та Єлизавета Двораківські (мама та донька) успішно пройшли спеціальну підготовку на базі Житомирського обласного центру соціальних служб та вже готові доглядати діток, які через різні обставини не можуть бути поруч із біологічними батьками.

 

Таке важливе для себе рішення родина прийняла у листопаді минулого року. Патронатним вихователем працюватиме мама — Тетяна Василівна, а її донька Єлизавета виконуватиме функції помічника. Загалом в родині Двораківських виховується 4 власних дітей, тож пані Тетяна має значний досвід у  роботі з дітьми.

 

Патронат – це тимчасовий догляд, виховання та реабілітація дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною та її сім’єю складних життєвих обставин. І за ці послуги вихователі отримують оплату (грошову винагороду) та кошти на утримання дітей відповідно до їхнього віку та кількості.

 

Тож, якщо ви також бажаєте створити патронатну родину і допомагати дітям, звертайтесь за детальною інформацією до спеціалістів служби у справах дітей за телефоном: (067)-455-08-43, або за адресою м. Малин, площа Соборна 6А, каб.403, 404.

 

Також запрошуємо долучитися до проєкту «Розвиток та зміцнення патронату над дитиною в Україні», що запроваджений організацією «Кожній дитині» та ЮНІСЕФ.

 

Головні завдання проєкту

 

Збільшення кількості сімей, які надають послуги з догляду, виховання та реабілітації дітей;

 

Підготовка та підвищення професійної компетенції патронатних вихователів та їхніх добровільних помічників;

 

Підтримка вразливих сімей з дітьми та забезпечення їх права на виховання в сприятливому сімейному середовищі.

 

Для реалізації проєкту шукаємо кваліфікованих спеціалістів, експертів та тренерів у сферах:

 

забезпечення прав дитини;

 

розвитку сімейних форм альтернативного догляду;

 

розвитку соціальних послуг для сімей і дітей у громаді;

 

менеджменту, адміністрування та комунікацій.

 

Детальний перелік експертів, вимоги до них та усі деталі щодо подання заявок просимо прочитати на сайті.

 

ВАЖЛИВО! Партнерство “Кожній дитині” є організацією, що працює за принципом нульової толерантності до порушення прав дитини та нульової толерантності до будь-яких ознак сексуальної експлуатації та наруги. Просимо ознайомитися із відповідними політиками організації за лінком.

 

Проєкт «Розвиток та зміцнення патронату над дитиною в Україні» стартує вже цього місяця, тож чекаємо ваших заявок якнайшвидше.

 

Нагадаємо, що загалом в області налічується 67 дитячих будинків сімейного типу та 133 прийомних сім’ї, які забезпечують опіку для 703 вихованців. Це свідчить про значущі зусилля у створенні безпечного та затишного середовища для вихованців.

Версія для друку