Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

У Коростенському районі мобільні групи контролюють дотримання карантинних протиепідемічних вимог. ВІДЕО

05 Листопада 2021 • 15:52

Кіл-сть переглядів: 179

Сьогодні, 05 листопада, організовано спільні рейди працівників Національної поліції України та Держпродспоживслужби щодо дотримання підприємцями карантинних обмежень у місті Коростень. З метою висвітлення ходу проведення перевірок участь у інспекційних заходах беруть представники засобів масової інформації.

 

Так, зазначені рейди вже проведено у містах Житомир, Бердичів та Новоград-Волинський.

 

Правоохоронці обстежили кооперативний ринок, заклади торгівлі та заклади громадського харчування міста Коростеня.

 

Відповідальними працівниками було проведено роз’яснювальну роботу, перевірено наявність «зеленого» COVID-сертифікату, дезінфікуючих засобів, дотримання дистанції та маскового режиму.

 

Під час перевірок у декількох магазинах промислової групи представниками мобільної групи було виявлено відсутність у працівників «зеленого» COVID-сертифікату. Також було зафіксовано ряд порушень, пов’язаних з відсутністю дезінфікуючих засобів, проведення щоденного температурного скринінгу працівників закладів торгівлі, чисельності перебування покупців у торгівельних приміщеннях. Усі порушення були зафіксовані, на власників закладів торгівлі складено протоколи та накладені штрафні санкції.

 

Нагадуємо, що відповідальність за порушення, вчинені в період карантинних обмежень передбачена Кодексом України про адміністративні правопорушення (ст. 44-3). Зокрема передбачено відповідальність за порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм, передбачених Законом України «Про захист населення від інфекційних хвороб», іншими актами законодавства, а також рішень органів місцевого самоврядування з питань боротьби з інфекційними хворобами, – тягне за собою накладення штрафу на громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Для громадян це від 17 000 до 34 000 гривень, для посадових осіб – від 34 000 до 170 000 гривень.

 

Перебування в громадських будинках, спорудах, громадському транспорті під час дії карантину без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно, – тягне за собою накладення штрафу від десяти до п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто від 170 грн до 255 гривень.

 

Як проходили перевірки дотримання карантинних обмежень «червоної» зони епідемічної небезпеки підприємцями у Коростені, дивіться у ВІДЕО нижче.

 

Версія для друку