Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

Нікого не залишимо у біді — Володимир Федоренко зустрівся з потерпілими від пожеж в Овруцькому районі

20 Квітня 2020 • 16:14

Кіл-сть переглядів: 421

Версії виникнення пожеж в Овруцькому районі та питання відповідальності винних осіб обговорили перший заступник голови ОДА, керівник оперативного штабу з протидії лісовим пожежам Володимир Федоренко, заступник Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій Микола Ільченко та голова Овруцької РДА Ярослав Чепурко під час нічної наради 20 квітня. 

.

Уранці 20 квітня на засіданні оперативного штабу з протидії лісовим пожежам говорили про поточний стан справ у м. Овручі. Після засідання здійснено обліт над територією пожежі. 

.

Перший заступник голови ОДА об’їхав села, до яких було евакуйовано постраждалих від пожежі, зустрівся із жителями району для уточнення їхніх потреб та обсягів допомоги. 

“Разом з народними депутатами Арсенієм Пушкаренком, Артемом Кунаєвим та Єгором Фірсовим зустрілися з постраждалими. Пообіцяли як фінансову допомогу, так і матеріальну: одежу, харчі, стройматеріали. Нікого не залишимо в біді. Завтра буде відкрито рахунок для благодійної допомоги,” – розповів Володимир Федоренко.

За інформацією Управління ДСНС України в Житомирській області станом на 10.00 пожежа триває на площі до 950 га (осередками). До ліквідації пожежі залучено 963 чоловіки особового складу, 157 одиниць техніки, 3 літаки АН-32П (здійснено 12 скидів).  

“Робота не припиняється ні вдень, ні вночі. Житомирська обласна державна адміністрація, Управління ДСНС України в Житомирській області, Національна поліція, працівники лісових господарств повністю контролюють ситуацію в районі,” – зазначив Володимир Федоренко.

.

Нагадаємо, що 19 квітня в Овруцькому районі у засіданні оперативного штабу з протидії лісовим пожежам взяли участь керівник Офісу Президента Андрій ЄрмакМіністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, секретар РНБО Олексій Данілов, голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко та перший заступник голови ОДА Володимир Федоренко. 

.

Версія для друку